سرخط خبرها
خانه » دکوراسیون منزل » دکوراسیون انواع میز در منزل

دکوراسیون انواع میز در منزل

مبلمان و انواع میزها چون در منزل بخش بزرگی را اشغال می کنند تاثیر به سزایی در دکوراسیون منزل دارند . از این رو دکور مربوط به انواع میزها در منزل و چیدمان ان ها باید مورد توجه قرار گیرد . در این مطلب می خواهیم نحوه دکور درست مرتبط با انواع میزهای موجود در منزل را به شما بیاموزیم .

mo14382

درست است که در خانه های ایرانی میز ناهار خوری کمترین کاربرد را دارد اما با توجه به اینکه بخش بزرگی از فضای هال یا سالن پذیرایی را شامل می شود می بایستی دکور مربوط به ان را نادیده نگیرید . حتما از رومیزی هایی که فقط بخشی از میز را می پوشانند به همراه ۲ عدد شمعدان برای میز ناهار خوری استفاده کنید .

mo14383

برای میزهای جلو مبلی نیز بهتر از مدل طبقه دار ان را انتخاب کنید و در طبقه پایین آن كارد و چنگال، دستمال كاغذی قرار دهید و برای تزئین خود میز می توانید از گلدان یا ظرف متوسط تزئینی استفاده نمائید . به هیچ وجه برای میزهای جلو مبلی دکور شلوغ مناسب نیست .

mo14384

در میزهای تلفن فقط تلفن و چند عدد خودکار یا کاغذ قرار دهید . شلوغ کردن بی مورد میزهای تلفن با انواع وسایل تزئینی فقط نمای زشتی به ان می دهد و در ترکیب دکوراسیون منزل مشکل بوجود می آورد .

mo14385

اگر در آشپزخانه از میز استفاده می کنید سعی شود میز آشپزخانه مطابق با رنگ کابینت ها انتخاب شود و می توانید برای دکور ان از انواع نمكدان های تزیینی و یا ظروف مخصوص دستمال سفره استفاده کنید .

امتیاز شما به این مطب
[Total: 3 Average: 2]

همچنین ببینید

hou11402

آموزش تزیین کردن دستمال سفره به شکل پاکت

وب ها:شما می توانید با تزیین دسمال سفره زیبایی و کدبانویی خودتون را به رخ ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× چهار = 24

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>