پنج شنبه , ۲۳ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دکوراسیون منزل » رنگ های متناسب برای اتاق کودک

رنگ های متناسب برای اتاق کودک

در انتخاب رنگ های متناسب برای اتاق کودک حتما نباید هماهنگ با دکوراسیون داخلی منزل رنگ را انتخاب کنید چرا که رنگ های محیط کودک با توجه به اینکه رنگ ها از خود انرژی متساعد می کنند و تاثیرات روحی و روانی بر فرد می گذارند تاثیرات زیادی هم از لحاظ روانی و هم شکل گیری شخصیت کودک دارند . به همین دلیل است در ابتدا باید بگوئیم مدل و رنگ دلخواه خودتان را به زور به بچه ها تحمیل نکنید زیرا اتاق کودکان آینه ای از شخصیت ان ها در آینده است و می بایست کودکان را در انتخاب رنگ و دکوراسیون داخلی اتاق آزاد گذاشت البته طرح و رنگ های غیرمعقول که کودک خواستار ان است را اجرا نکنید .

mo14157

برای انتخاب رنگ و دکوراسیون داخلی اتاق کودک باید ببینید کودکتان به چه رنگی علاقه دارد. اگر کودک به سنی رسیده که حرف می زند رنگ دلخواهش را از او جویا شوید ولی اگر هنوز خیلی کوچک است می توانید یک جعبه مداد رنگی در جلویش بگذارید تا خود یکی از رنگ ها را که دوست دارد انتخاب کند. فراموش نکنید که دکوراسیون اتاق کودک را با سلیقه ی خودش بچینید .

امتیاز شما به این مطب
[Total: 1 Average: 3]
رنگ های متناسب برای اتاق کودک در تاریخ خرداد ۲۰, ۱۳۹۴ امتیاز 5.0 از 5

همچنین ببینید

hou11402

آموزش تزیین کردن دستمال سفره به شکل پاکت

وب ها:شما می توانید با تزیین دسمال سفره زیبایی و کدبانویی خودتون را به رخ ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 1 = نُه

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>