سرخط خبرها
خانه » مدل لباس » هرفصل لباس چه رنگی بپوشیم؟

هرفصل لباس چه رنگی بپوشیم؟

یکی از نکاتی که برای خوش پوش و خوشتیپ بودن باید به آن ها توجه کنیم اینست که در هر فصل لباس متناسب با همان فصل را برای پوشیدن انتخاب کنیم. دقت در نحوه ی انتخاب رنگ های متناسب هر فصل نیز در این کار به ما بسیار کمک می کند.
رنگ لباس
رنگ لباس
فصل بهار
به دلیل این که در فصل بهار اغلب رنگ چشم ها روشن تر و درخشان تر به نظر می رسد. برای فصل بهار رنگ های نرم مناسب ترین رنگ ها هستند. رنگ های گرمی همانند هلویی ، مسی ، زردطلایی ، مرجانی و قهوه ای می تواند انتخاب خوبی باشد. آبی روشن ، سبز روشن و آبی غنی نیز انتخاب خوبی است. به جای استفاده از رنگ سفید در فصل بهار بهتر است از رنگ های عاجی و کرمی استفاده کنید.
فصل تابستان
بهترین انتخاب برای فصل تابستان آبی رنگ و رو رفته و صورتی چرک است. پوست شما نیز می تواند زمینه ای صورتی یا صورتی هلویی داشته باشد. رنگ چشم ها روشن و موها به رنگ روشن یا بلوند و یا بلوند تیره باشد. بهتر است در تابستان از رنگ هایی با زمینه و سایه روشن ترم و یا رنگ های خاموش یا زمینه ی خنک (رنگ های روشن با زمینه طبیعت) استفاده نمائید. برخی از این رنگ های تابستان عبارتند از : صورتی رز مانند ،خاکی ،زرد کم رنگ ،بنفش کمرنگ یا بنفش مایل به ارغوانی سیر یا آبی پودر . همچنین یک رنگ سفید ملایم نیز می تواند برای این فصل رنگ مناسبی باشد.
پارچه به رنگ های مختلف
پارچه به رنگ های مختلف
فصل پائیز 
در فصل پائیز بهتر است از رنگ های طلایی استفاده کنید. برای رنگ پوستتان از رنگ هلویی ، بژ یا طلایی مایل به قهوه ای استفاده کنید. قرمز ، قرمز -قهوه ای ، بلوند تیره و قهوه ای پر رنگ و قهوه ای ، و از رنگ مشکی برای رنگ موهایتان استفاده نمائید.پائیز رنگ چشم ها را تیره تر می کند. رنگ های طبیعی مناسب این فصل عبارتند از : رنگ های زیتونی ،قهوه ای یا سبز خزه ای ، رنگ های نارنجی ، قهوه ای تیره ، کبود ، بنفش و شتری و رنگ بژ تیره .
فصل زمستان
رنگ های انتخابی شما در فصل سرد زمستان می بایست شامل زرد بیرنگ ،زیتونی یا تیره و رنگ های بی رنگ باید خصوصا آبی یا صورتی رز مانند باشد. برای رنگ مو از رنگ های سیاه ، تیره یا بلوند مایل به سفید استفاده کنید. پرطرفدارترین رنگ ها در فصل زمستان عبارتند از سیاه ، آبی پررنگ ،قرمز سیر و صورتی تیره . رنگ های یخی مانند نقره ای ، آبی آسمانی ، زرد روشن و صورتی روشن نیز می توانند جالب باشند. سفید نیز از رنگ های مناسب برای زمستان است چون با رنگ تیره موها و چشم ها تضاد فوق العاده ای را ایجاد می نماید.
امتیاز شما به این مطب
[Total: 77 Average: 3.1]

همچنین ببینید

مدل لباس روز ولنتاین

مدل لباس روز ولنتاین

وب ها:سری جدید مدل های ست لباس مخصوص روز ولنتاین   امتیاز شما به این ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + دو =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>