دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » آرایش و زیبایی » تمریناتی جهت رفع افتادگی پلک

تمریناتی جهت رفع افتادگی پلک

اگر از آن دسته افراد هستید که از افتادگی پلک رنج می برید قبل از اینکه به عمل جراحی جهت رفع افتادگی پلک فکر کنید با این مطلب همراه باشید چرا که گاهی اوقات می توان بدون عمل جراحی و انجام دادن تمریناتی افتادگی پلک را به حداقل رساند و رفع کرد . در ابتدا باید گفت که افتادگی پلک به تدریج رفع می شود و نیازمند صرف زمان است پس صبور باشید .

Eyelid-Surgery-11

دو انگشت خود را در دو سمت شقیقه ها قرار دهید و در حین وارد کردن فشار چشم ها را باز و بسته نمایید .این تمرین را ۱۰ بار تکرار کنید .

صاف بنشینید و سپس به روبه رو نگاه کنید.چشم ها را باز نگه دارید و بدون حرکت سر، به بالا و پایین نگاه کنید.
صاف بنشینید و مانند قبل به روبه رو نگاه کنید. چشم ها را باز نگه دارید و بدون حرکت سر، به چپ و بعد به راست نگاه کنید.
صاف بنشینید و چشم ها را ببندید. در همین حالت بدون حرکت سر، اول به چپ و بعد به راست نگاه کنید.

ar4-3349

در جلوی آینه انگشت اشاره را زیر دو ابرو قرار دهید و به آرامی ابرو را به سمت بالا و مخالف استخوان ابرو بکشید.اکنون پلک بالا را کمی پایین آورده و تا ۵ بشمارید و سپس پلک خود را ببندید.حالا پلک را باز کرده و تا ۶ بشمارید. این تمرین را ۳-۲ بار دیگر هم تکرار نمایید.

انگشتان خود را روی شقیقه ها قرار دهید و کمی چشم ها را به سمت گوش ها بکشید. چشم ها را باز و بسته کنید.۱۰-۵ بار سریعا این حرکت را انجام دهید.

با آرامش و راحتی در موقعیتی مناسب بنشینید . چشم ها را باز کرده و به روبه رو نگاه کنید.حالا ابروها را بالا ببرید و همزمان، چشم ها را نیمه باز کنید. کمی صبر کنید و بعد با در گیر کردن ماهیچه های پلک و زیر ابرو، پلک ها را به سمت بالا ببرید.در مرحله دوم این تمرین ، باید بتوانید سفیدی چشم ها را بالای مردمک چشم ببینید.این تمرین را جلو آیینه به تدریج آنقدر تمرین کنید تا به آن عادت نمایید.۱۰ بار این حرکت را تکرار کنید.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 36 Average: 2.5]
تمریناتی جهت رفع افتادگی پلک در تاریخ مهر ۷, ۱۳۹۴ امتیاز 5.0 از 5

همچنین ببینید

rang-moo-b4_www.jigili.net_

بلوند کردن مو با روش گیاهی

خانم هایی که با سفیدی موها مواجهه می شوند بد نیست قبل از استفاده از ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 − = یک

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>