پنج شنبه , ۲۳ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » آرایش و زیبایی » چرا نباید از مژه مصنوعی زیاد استفاده کنیم

چرا نباید از مژه مصنوعی زیاد استفاده کنیم

بسیاری از خانم ها علاقه دارند که در مهمانی ها زیباتر از حالت طبیعی به نظر برسند و اقدام به استفاده از وسایلی نظیر مژه مصنوعی می کنند. استفاده از مژه مصنوعی اوایل برای عروس ها رسمیت داشت اما اکنون همه افراد می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. در عین حال باید مضرات مژه مصنوعی را مد نظر داشت.

مضرات مژه مصنوعی

اگر شما از مژه مصنوعی به طور محدود استفاده می کنید خطری شما را تهدید نمی کند اما اگر به کرات در منزل و مهمانی و محل کار از این مژه ها استفاده می کنید باید بدانید که چشمتان متضرر ضررهایی جبران نا پذیر خواهد شد.

اندازه ی طبیعی مژه ها بر اساس اندازه ی چشم ها تنظیم شده است اما مژه های مصنوعی به اندازه ی زیادی بزرگتر از این میزان استاندارد خدادای است و می تواند روی چشم ها تاثیر بگذارد.

از سویی، محققان بررسی کرده اند که اندازه ی مژه های ۲۲ پستاندار یک سوم اندازه ی پهنای چشم است و این به این معنی است که پشت آن قائده ای است که باید مد نظر قرار بگیرد.

این اندازه موجب می شود که میزان جریان هوا بر سطح چشم متعادل باشد و موجب خشک شدن سطح چشم نشود و از سویی هم مانع ۵۰ درصد ورود گرد و غبار به چشم می شود.

مژه ی مصنوعی موجب می شود که این دو استاندارد رعایت نشود و همین به چشم ها ضرر می رساند.

محققان به بانوان توصیه می کنند که سلامتی خود را قربانی زیبایی های موقتی و کاذب نکنند و بیشتر به سلامت عضو مهم بدن یعنی چشم اهمیت دهند.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 0 Average: 0]

همچنین ببینید

rang-moo-b4_www.jigili.net_

بلوند کردن مو با روش گیاهی

خانم هایی که با سفیدی موها مواجهه می شوند بد نیست قبل از استفاده از ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ چهار = 9

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>