دوشنبه , ۲۷ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » آرایش و زیبایی » روش اصولی رنگ کردن موی سفید

روش اصولی رنگ کردن موی سفید

گاهی اوقات بعد از اینکه موی مان را رنگ می کنیم و به خانه بر می گردیم متوجه می شویم که رنگ مو برای موهای سفید، به خوبی اعمال نشده است و این کافیست کل روز ما را خراب کند اما رنگ کردن موی سفید اصولی دارد که باید این اصول را بدانید.

The color of white hair

برای رنگ کردن موی سفید، باید کمی محتاط تر و دقیق تر از رنگ برای موهای رنگ دار باشیم. بعد از رنگ کردن موی سفید، باید مو به طور کاملا طبیعی به نظر برسد و ماندگاری زیادی نیز داشته باشند.

برای این کار باید موهای رنگ سفید را حدود ده دقیقه با اکسیدان حساس کرد تا در جذب رنگ قوی تر شوند.

اگر درصد سفیدی ها کم است نیازی به این کار نیست اما در صورتی که سفیدی های مو زیاد به چشم می آید یا در ناحیه ای سفیدی ها بیشتر هستند می توانید از این روش استفاده کنید.

The color of white hair

بعد از این کار، باید از رنگ های دائمی استفاده کنید که قدرت پوشانندگی و ماندگاری زیادی دارند. مخلوط دو رنگیه ۴ و ۵ از گروه N و یا سه و چهار از گروه M می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این رنگ ها را با اکسیدان ۹ درصد مخلوط کنید.

مدت زمانی که باید این رنگ را روی سر نگهدارید ۴۵ دقیقه تا یک ساعت است تا رنگ به طور طبیعی روی مو اثر بگذارد و رنگ جالبی ایجاد کند.

 

امتیاز شما به این مطب
[Total: 8 Average: 2.9]

همچنین ببینید

rang-moo-b4_www.jigili.net_

بلوند کردن مو با روش گیاهی

خانم هایی که با سفیدی موها مواجهه می شوند بد نیست قبل از استفاده از ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 7 = چهارده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>