دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » آرایش و زیبایی » آرایش لب

آرایش لب

rahafun.com-rozhe-lab-4

 

وب ها:همیشه آسان ترین کار در آرایش خانم ها آرایش لب لب می باشد که البته زیبایی خاصی هم بوجود می آورد ما برای شما ترفند هایی آموزش می دهیم تا آرایشی بهتر داشته باشید.

برای ماندگار شدن آرایش لب خصوصا برای مهمونی که فاصله و مسافت زیادی دارد و شما هم فرصت برای ارایش مجدد ندارید این روش مناسب می باشد که اینکه بعد از آرایش صورت و لب می توان روی لب ها را با کرم پودر صورت کمی پوشش دهیم تا ماندگار تر بشود.

اگر شما می خواهید در آرایش لب شما برجسته تر نشان بدهد می توان به اسانی با مداد لب، روی خط لب ها بکشید البته اینگونه باید خط لب کشید اول بالای لب را کمی بالاتر از خط طبیعی لب می کشیم و این خط را به دو طرف لب و این بار روی خط طبیعی لب ، به سمت دو گوشه لب ادامه داده و بعد خط لب پایین را می کشیم.بعضی از خانم ها فقط دوست دارند که لب پایین آنها بر جسته تر شود برای این کار هم فقط لب پایین را کمی به طرف داخل بکشید، لب پایین هم پرتر نشان می دهد.

lips

شما می توانید با استفاده از برس ،رژ لب را خیلی تمیز و شیک بکشید و ترفند دیگر این است که شما در آریش لب با پودر یا پنکک، و ابر کمی روی لب ها به آرامی ضربه بزنید تا زیباتر نشان دهد.

بعضی از خانم ها رژلب ترکیبی استفاده می کنند ما برای این خانم ها نکاتی را برای بهتر شدن آرایش لب آنها توصیه میکنیم:اینکه  یک دستمال کاغذی را بین لب ها گذاشته و لب ها کمی به هم بفشارید.با اینکار ، رژ اضافه روی دستمال منتقل شده و رژ لبی کاملا صاف خواهید داشت.حالا می توان دوباره رژ لب را به صورت ضربه ای روی لب ها زده و در صورت تمایل، وسط لب ها را برق لب بزنید.

برای براق شدن و بهتر شدن آرایش لب در مرجله آخر می توان  دور لب ها را با برس باریک و کمی کرم پدر کاملا صاف کنید.

ar4-4175

 

 

امتیاز شما به این مطب
[Total: 3 Average: 3.3]

همچنین ببینید

rang-moo-b4_www.jigili.net_

بلوند کردن مو با روش گیاهی

خانم هایی که با سفیدی موها مواجهه می شوند بد نیست قبل از استفاده از ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + = دوازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>