دوشنبه , ۲۷ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » آرایش و زیبایی » نحوه ماساژ چشم ها

نحوه ماساژ چشم ها

1

یکی از روش های درمانی برای رفع خستگی و بیماری از گذشته تا کنون ماساژ بوده است که بخصوص در طب سنتی چینی از ان استفاده زیادی می شده . ماساژ برای افزایش تندرستی، رفع درد و رسیدن به آرامش در تمام کشورها انجام می شود و سابقه ان را می توان در میان مصریان باستان، یونانی ها و رومیان جستجو کرد . در این مطلب برای رسیدن به آرامش ، رفع خستگی چشم ها و بخصوص رفع سر درد نحوه ماساژ چشمها را آموزش می دهیم .

95805

آموزش ماساژ چشمها :

۱- کف دست خود را به روی چشم هـایتان بگذارید و با اعمال فشاری ملایم بصورت چرخشی آنـرا ماساژ دهید.

۲- شـست و انـگشت اشـاره خـود را روی پلکهای پایین و بالا قرار دهید و با ملایمت به مدت ۳۰ ثانیه ماساژ داده و دراین ماساژ باید کره چشمها را نیز احساس کنید.

۳- دو انـگشـت خـود را در دو طرف کره چشم قرار داده و با حـرکات ملایم رو به بالا و پایین بدون اعمال فشار چشمها را ماساژ دهید.

۴- با چشمان کاملا باز و یا نیمه بسته، انگشت اشاره را در قسمت راست چشم(راست) قرار دهید و سپس چشم را بسمت راست بچرخانید و در مقابل فشار انگشت روی کره چشم اندکی مقاومت کنید. برای چشم چپ نیز عکس بالا عمل کنید. این تمرین را سمت گوشه های داخلی چشم نیز انجام دهید .

امتیاز شما به این مطب
[Total: 67 Average: 2.6]

همچنین ببینید

rang-moo-b4_www.jigili.net_

بلوند کردن مو با روش گیاهی

خانم هایی که با سفیدی موها مواجهه می شوند بد نیست قبل از استفاده از ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه − = 8

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>