سرخط خبرها
خانه » آرایش و زیبایی » چگونه با آرایش پف و ورم صورت‌تان را بپوشانید؟

چگونه با آرایش پف و ورم صورت‌تان را بپوشانید؟

oqpi7p2b0eted804ecg

وب ها:اگر از خواب بیدار شدید و قرار کاری یا مهمانی خاصی دارید و صورت شما پف ورم کرده است با مطالعه این پست و آرایش می توانید این ورم صورت را تا حدودی بپوشانید ولی اگر همیشه بعد از بیدار شدن از خواب این پف و ورم در صورت شما دیده می شود باید به پزشک مراجعه کرد و مشورت گرفت زیرا به احتمال بدن شما داری عوارضی شده است.

بعضی از ورم و پف های صورت بر اثر پر خوابی یا همچنین بر اثر قاعدگی است,حال ما برای شما آموزش می دهیم که چگونه ارایشی داشته باشید که این ورم ها در صورت و چهره شما کمتر دیده شود .

یکی از این این عوامل که به شما می تواند در وقت به کمک شما بیاید مو های شما می باشد  که شما اگر موهای بلندی دارید باید وهای خود را به سمت بالا جمع كنید و ببندید. این كار باعث می‌شود صورت شما كمی به سمت بالا كشیده شود و چهره بازتر جلوه كند.ولی بعضی از خانم ها موهای کوتاهی دارند که باید اینگونه موهای خود را ببند که جمع کنند و باز نگذارند زیرا دور گوش صورت را پهن‌تر جلوه می‌دهد و در نتیجه ورم‌ها بیشتر به چشم می‌آید.

توصیه دوم ما برای شما این می باشد از سایه چشم استفاده کنید به این سبک که  سایه‌های مایل به قرمز استفاده نكنید چون نه تنها صورت را متورم‌تر نشان خواهند داد بلكه وقتی ته رنگ قرمز درآنها وجود داشته‌ باشد كاری می‌كنند كه سرخی چشم‌ها بیشتر جلوه كند بنابراین بهتر است سراغ سایه‌هایی با رنگ سرد بروید.برای براق تر نشان دادن چشم های شما می توانید در ان قسمت تیره چشم یك سایه پررنگ در گوشه چشم استفاده کرد.

 

توصیه سوم ما برای شما باید رنگ ها سایه خصوصا از تركیب رنگ‌های روشن و تیره برای پوشاندن ورم‌ها استفاده کرد زیرا با این ترفند سایه‌های تیره صورت را كوچك‌تر نشان می‌دهد و رنگ‌ها و سایه‌های روشن، برجسته‌تر که با این ترفند شما می توانید پیشانی بر جسته ای داشته باشید (با این سبک آرایش).همچنین بزنره می توانید بکنید یعنی از کرم پودر هایی که از پوست شما دو درجع تیره تر باشد .

 

برای پوشاندن پف صورتتان می توانید با استفاده نکردن از رژلب‌های پررنگ و برای آرایش لب فقط از براق کننده لب استفاده کنید تا پف صورتتان دیده نشود و همچنین آرایش مناسب چشم های شما باعث می شود که ورم صورت شما کمتر دیده شود,شما باید از خط لب هم استفاده نکنید زیرا همین ارایش خط لب ورم صورت شما را بیشتر نشان می دهد .

اگر شما در ماه های آخر بارداری هستید و به مهمانی دعوت شده اید و صورت شما ورم کرده است می توانید با قوس ابرو ها صورتتان را کشیده تر نشان دهید یعنی شما قوس كمان ابرو را بیشتر كنید و از ابروهای گرد پرهیز كنید چرا كه این فرم باعث گردتر شدن صورت می‌شود.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 5 Average: 2.2]

همچنین ببینید

rang-moo-b4_www.jigili.net_

بلوند کردن مو با روش گیاهی

خانم هایی که با سفیدی موها مواجهه می شوند بد نیست قبل از استفاده از ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه − 9 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>