سرخط خبرها
خانه » آرایش و زیبایی » اشتباهات رایج درباره شکل ابروها

اشتباهات رایج درباره شکل ابروها

اشتباه شماره ۱: برداشتن ابرو قبل از دوش

چه در مورد برداشتن ابرو ها و چه در مورد برداشتن سایر موهای بدن توصیه می شود بعد از دوش گرفتن اصلاح را انجام دهید چرا که آب گرم منافذ پوست را باز می کند و موها راحت تر از ریشه بیرون می آیند . اگر قبل از دوش ابروها را بردارید ، فرآیند آن بسیار دردناک تر خواهد بود.

20154181142180a

اشتباه شماره ۲: زیاده روی در برداشتن ابرو

هرچه شکل ابرو به شکل طبیعی ان نزدیک تر باشد زیباتر دیده خواهد شد . زیاده روی در برداشتن ابروها تعادل در سایر اجزای صورت را ازبین می برد مخصوصا اینکه برداشتن ابروها بیش از حد پیشانی را بزرگتر از آن چیزی که هست نشان می دهد که اصلا زیبا نیست .

 اشتباه شماره ۳: ابروهای بد تاتوشده

همانطور که گفته شد ابروهایی که به شکل طبیعی نزدیک تر باشند زیباتر دیده می شوند . تاتو ابرو ، کمی ابروها را از حالت طبیعی خارج می کند اما ابروهای بد تاتو شده که رنگ هماهنگ با رنگ پوست و یا مدلی هماهنگ با مدل ابرو نداشته باشند ظاهر را کاملا غیر طبیعی نشان می دهند . توصیه می شود از هاشور ابرو استفاده کنید تا موهای ابرو در جای خود باقی بمانند .

07134790261845102a

اشتباه شماره ۴: ابروهای نیم دایره ای

بدترین مدل ابرو برای یک خانم ابروهای نیم دایره ای شکل هستند چرا که صورت را آویزان نشان می دهند و از زیبایی می کاهند . سعی کنید هیچگاه ابروهایتان مدل گرد و دایره ای به خود نگیرند .

اشتباه شماره ۵: ابروهای ویرگولی

ابروی بد شکل بعدی ابروهای حالت ویرگولی هستند که بسیار غیر طبیعی بوده و حتی زیبایی صورت با آرایش را هم خراب می کنند .

امتیاز شما به این مطب
[Total: 200 Average: 2.6]
اشتباهات رایج درباره شکل ابروها در تاریخ آذر ۸, ۱۳۹۴ امتیاز 5.0 از 5

همچنین ببینید

ماسک-روشن-کننده-پوست

لوسیون روشن کننده پوست هویج

درصورتیکه جای جوش و اکنه و هرگونه تیرگی پوست شما را کلافه کرده است و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 7 = یازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>