سرخط خبرها
خانه » فال و طالع بینی » پیشگویی ازدواج لهستانی

پیشگویی ازدواج لهستانی

logo

فال ها انواع مختلفی دارند که شاید در هر کشوری با توجه به فرهنگ آن کشور کمی متفاوت تعبیر شوند و حتی هر کشوری فال و طالع بینی خاص خود را دارد . آشنایی با فال و پیشگویی های کشور های مختلف شاید برایتان جالب باشد در این مطلب برایتان پیشگویی از کشور لهستان را آماده کرده ایم . این نوع پیشگویی با شمع و کلید انجام می شود و بسیار جالب به نظر می رسد و این پیشگویی در مورد ازدواج می باشد به گونه ای که اطلاعاتی از همسر آینده در اختیار صاحب فال قرار می دهد .

images

بنابر رسوم قدیمی در کشور لهستان ، هر سال در شب قبل از جشن سنت آندرو ( جشن در روز ۳۰ نوامبر و در نتیجه زمان انجام فال غروب ۲۹ نوامبر است. )

دختر خانم های جوان مقداری شمع را در قاشقی ریخته و بر روی شعله ای نگاه میدارند تا ذوب شود.

سپس یک کلید قدیمی را بر روی کاسه و یا لیوان کوچکیکه محتوی آب سرد است نگاه داشته و محتوی قاشق را از طریق سوراخ کلید به داخل آب می ریزند.

کلید حتما باید قدیمی باشد و سوراخ بزرگی داشته باشدکه شمع ذوب شده بتواند عبور کند .

فرض بر این است که شکل و فرمی که شمع پس از سرد شدن ایجاد می کندو یا سایه آن شکل تحت تابش نورمستقیم به نحوی حاوی اطلاعاتی در موردهمسر  آینده است که می تواند حرف اول اسم ، مشخصه ای از چهره و غیره باشد .

امتیاز شما به این مطب
[Total: 358 Average: 2.6]

همچنین ببینید

8675342026212530455

آموزش تصویری فال قهوه

یکی از محبوب ترین انواع فال ، فال قهوه می باشد . اگر شما هم ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 × هشت =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>