سرخط خبرها

حدیثه تهرانی

وب ها:حدیثه تهرانی متولد سال ۱۳۶۳ که در تهران به دنیا آمده است سطح تحصیلات ایشان لیسانس مامایی می باشد و دوره بازیگری را هم پشت سر گذاشته است .نکته جالب این است که حدیثه تهرانی با هدیه تهرانی فامیل مشابه دارند ولی هیچ نسبتی با هم دیگه ندارند .

fun1404-3

حرف های خودمانی از حدیثه تهرانی

علاقه حدیثه تهرانی به بازیگری چقدر بوده:از بچگی عاشق بازیگری بودم و این حرفه را بسیار دوست داشتم و رسیدن به آن را جزء مهمترین اهداف زندگی خود می‌دانستم.

ولی خانواده‌ام با آن حرفه مخالف بودند و دوست داشتند که من ادامه تحصیل دهم. من در رشته مامایی تحصیل کردم و لیسانس این رشته را گرفتم. دوره‌ای را در کلاس بازیگری ایران گذراندم و بعد از گذراندن تستی و یک کار ویدئویی به آقای طالبی برای سریال” به کجا چنین شتابان” معرفی شدم.

 

حدیثه تهرانی دوست ندارم در کارهای طنز بیشتر نقش ایفا کنم:دو یا سه فیلم در قالب طنز بازی کرده‌ام که یکی از آنها خوش نشین‌ها بود و اصلا نمی‌خواهم در این تیپ بمانم و فعالیت خودم را ادامه دهم و به طور کلی خود شخصیت طنزی ندارم.

 

طنز را از بهترین ها آموختم:تجربه بسیار خوبی بود که در کنار ” علی صادقی”‌و “‌حمید لولایی”‌ به ایفای نقش پرداختم و از آنها بسیار آموختم. در آن سریال من با بهترین‌های طنز کار کردم و یک تجربه کامل و جامع را آموختم و این تجربه آنقدر کافی بود که دیگر دوست ندارم با شخصی دیگر طنز کار کنم، چون از بهترین‌ها آموختم.

 

عکس های حدیثه تهرانی

 

fun1404

 

fun1404-1

 

fun1404-2

 

fun1404-5

 

fun1404-6

امتیاز شما به این مطب
[Total: 0 Average: 0]

همچنین ببینید

fun1744-4

فاطمه گودرزی

وب ها:خانم فاطمه گودرزی متولد ۱۳۴۲ که در تهران متولد شده است.فاطمه گودرزی بازیگر سینما ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 3 = چهار

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>